Herní myši

Software

Software je důležitou součástí Vaší herní myši, díky němu můžete nastavit funkce myši - od nastavení funkcí jednotlivých tlačítek, přes DPI, rychlost odezvy, podsvícení, až po makra. U myší s vícero tlačítky je možné přiřadit každému jeho funkci. Toto využijí především hráči RPG a MMORPG her, ale také hráčům FPS her či strategií může tato možnost přijít vhod.

Nastavení odezvy

Když nemá myš možnost nastavení odezvy manuálně na těle myši, můžete odezvu nastavit přes software (v případě, že myš tuto možnost má).

software

Nastavení podsvícení

Podsvícení může mít myš statické nebo závislé na zvoleném DPI. Software Vám umožní podsvícení nastavit podle Vašeho přání. Myš může svítit staticky jednou barvou, měnit barvy podle DPI nebo může mít podsvícení i různé efekty. Může "dýchat", blikat, měnit se v časových intervalech. Vše ale záleží na možnostech myši.

software

Nastavení DPI

Rovněž DPI můžete přizpůsobit svým potřebám. Pomocí softwaru můžete přenastavit výchozí hodnoty DPI jak potřebujete a poté pouze tlačítkem na myši měnit své nastavené hodnoty.

software

Nastavení maker

Makra jsou pro hráče také jednou ze zajímavých věcí. Díky nim si můžete nastavit sérii různých úkonů, které se mají provést a přiřadit je jednomu tlačítku, kterým toto makro aktivujete.

Mimo jiné lze také nastavit rychlost scrollování stránky, rychlost dvojkliku a jiné.

Veškerá tato nastavení můžete mít nastaveny v různých profilech, což umožňuje mít vícero nastavení pro různé hry, žánry či práci.


©2016 Herní myši